Poradnik treningu piłkarskiego dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego
Dzięki założycielowi firmy Mawi, Markowi Wielgusowi - fotografowi i wielkiemu działaczowi sportu, od początku swojego istnienia Mawi zawsze angażowało się w świat sportu dziecięcego. To dzięki Niemu powstały tysiące UKS-ów i inicjatywa zorganizowania wielkiego turnieju piłkarskiego dla drużyn UKS pod patronatem UKFiT i MEN.

Oprócz wspierania wielu inicjatyw sportowych, takich jak Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa (obecnie turniej "Z podwórka na stadion") czy portalu pilkarskietalenty.com i rozwoju kariery młodych zawodników, Mawi czynnie pomagało Fundacji Rozwoju Wychowania Fizycznego założonej przez Marka Wielgusa, mającej na celu wspieranie rozwoju fizycznego w szkołach.

Wieloletnie zaangażowanie Mawi w świat sportu dziecięcego zdobyło ogromne uznanie zarówno wśród dzieci, rodziców, jak i kadry trenerskiej. Idąc tą drogą, jako Mawi Foto Sport postanowiliśmy rozwinąć swoją działalność i umożliwić każdemu młodemu zawodnikowi w kraju czerpać satysfakcję z pamiątkowych zdjęć oraz promować w najlepszym wydaniu uprawianie sportu wśród dzieci i młodzieży. Stąd też w duchu sportowym powstała inicjatywa współpracy między Mawi i Coerver® Coaching, znanym na całym świecie systemem szkolenia trenerów i młodych zawodników.

Efektem połączenia sił obu stron jest "Poradnik treningu piłkarskiego dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego", który z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce. "Poradnik treningu piłkarskiego dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego" to narzędzie, dzięki któremu, trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego, z łatwością będą mogli przeprowadzić atrakcyjne i efektywne zajęcia sportowe. Bazując na 30 letnim doświadczeniu Coerver® Coaching, przygotowaliśmy ćwiczenia oraz jednostki treningowe optymalne dla uczniów szkoły podstawowej z uwzględnieniem ich umiejętności, a także rozwoju psychomotorycznego.

Na stronach "Poradnika treningu piłkarskiego dla Trenerów i Nauczycieli Wychowania Fizycznego" prezentujemy Państwu praktyczne ćwiczenia piłkarskie oraz jednostki treningowe, które możecie Państwo wykorzystać w trakcie 45 minutowej lekcji wychowania fizycznego. Przedstawione treści to nie tylko elementy profesjonalnego szkolenia piłkarskiego, jakie proponuje Coerver® Coaching, ale również liczne zabawy rozwijające inteligencję, szybkość podejmowania decyzji, kreatywność oraz ogólną sprawność. Specjalnie na potrzeby tego poradnika został stworzony system planowania sesji (Matrix Sessions), dzięki któremu z zaprezentowanych ćwiczeń można stworzyć kilkadziesiąt zajęć lekcyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z "Poradnikiem" oraz aktywnego korzystania z prezentowanych materiałów.

W celu otrzymania "Poradnika treningu piłkarskiego dla Trenerów i Nauczycieli Wychowania Fizycznego", prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.


Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
Mawi Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Monte Cassino 13
01-121 Warszawa
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl